قوانین و مقررات

قوانین عمومی

تمامی اصول و رویه‏‌های دی دی اس کالا براساس قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است و همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین درج شده، اصول ، رویه‏‌ها و خدمات دی دی اس کالا تغییراتی در آتی ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و استفاده مستمر شما از این وب سایت به معنی توافق و پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی محتوای تولید شده توسط دی دی اس کالا جزئی از اموال دی دی اس ‌کالا محسوب می‏‌شود و برای دی دی اس ‌کالا محفوظ است و کلیه مطالب دردسترس مانند گرافیک، آرم، متن، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه و ایجاد شده توسط دی دی اس کالا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دی دی اس ‌کالا است و کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دی دی اس کالا با هرگونه مقاصد تجاری، داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و پیگرد قانونی دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات دی دی اس ‌کالا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است .

تنها مرجع رسمی مورد تایید دی دی اس کالا برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://www.ddskala.ir است. ما از هیچ طریق دیگری جز ارسال پیام با شماره پیامک ۳۰۰۰۵۰۵ یا نامه الکترونیکی از طرف نشانی ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نخواهیم گرفت. نشانی های رسمی وب سایت دی دی اس ‌ https://ddskala.ir و https://ddskala.com می باشند و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نظیر MSN Messengerو غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نخواهد گرفت. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از نشانی ‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده نمایند.

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات دی دی اس کالا

کاربر گرامی خواهشمند است موارد ذیل را جهت استفاده بهتر از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دی دی اس کالا به دقت مطالعه نمائید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دی دی اس کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط دی دی اس کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط وضوابط است و همچنین تاکید می گردد که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین دی دی اس کالا از طرف کاربر با شماره تلفن همراه دندانپزشک است که در زمان ثبت نام تائید نموده است شماره تلفن همراه متعلق به خود دندانپزشک می باشد و کلیه مسئولیت های حقوقی ناشی از آن به عهده خود دندانپزشک است.

شایان ذکر است شرایط و قوانین درج شده، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌گردد.

کسب کار در وب سایت https://www.ddskala.ir یه صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام می شود.