حریم خصوصی

سیاست های حفظ حریم خصوصی

دی دی اس کالا با تاکید بر حفظ حریم شخصی کاربران جهت خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی تسهیلات ، اطلاعاتی را درخواست می کند تا از این طریق خدماتی امن و مطمئن به کاربران خود ارائه دهد و به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می نمایند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

برای پردازش و ارسال کلیه سفارش ها ،اطلاعاتی نظیر نشانی ، کدپستی، شماره تلفن ، پست الکترونیکی و شماره نظام پزشکی مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود ،ازین رو وارد کردن اطلاعات نام ونام خانوادگی و کد ملی برای اشخاص حقیقی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی و خرید های سازمانی ضروری است. یادآوری می گردد تمامی اطلاعاتی که دندانپزشک در پروفایل خود ثبت می کند ، تنها اطلاعاتی است که مورد تائید دندانپزشک است و تمام مکاتبات دی دی اس کالا از طریق آنها صورت می پذیرد ، در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، جهت اطمینان از صحت و قطعیت سفارش دی دی اس کالا می تواند از دندانپزشک ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.

همچنین تاکید می گردد که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی ، کاربران نباید اطلاعات مربوطه را برای شخص دیگری فاش نمایند در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار نمود ، جهت جلوگیری از سوءاستفاده و یا مشکلات احتمالی،کاربران می بایست شماره همراه خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت  هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الاشاره توسط کاربر باشد ، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه طرح دعوی برعلیه دی دی اس کالا را از خود سلب و ساقط نمود.

دی دی اس کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی نماید، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این مورد هیچگونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبرا ن خسارت برای دی دی اس کالا وجود نداردو کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط نمود.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که دی دی اس کالا نظیر سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می کند ،اما پروتکل ،سرور و لایه های امنیتی دی دی اس کالا و روش های مناسب مدیریت داده ها حد اکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری نماید. بدیهی است مسئولیت هرگونه سوءاستفاده ، به شخص و یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دی دی اس کالا حق اعتراض و پیگیری قانونی را بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

درصورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های دی دی اس کالا ندارید ،می توانید به روی کلمه لغو عضویت درانتهای صفحه ایمیل کلیک نمائید.

دی دی اس کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.